X
Richy Motors
Android Uygulaması
ÜCRETSİZ
İNDİR

Filtrele

Sıralama
Fiyat Aralığı
Min.
Max.
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Marka
Sınıf

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama


İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak. Gezi ya da iş süreniz boyunca rahat bir şekilde şehri keşfetme, dolaşma şansını elde edin. Yoğun ve kalabalık nüfus sebebiyle yerel ulaşım araçlarını ve toplu taşıma araçlarını kullanmak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Konforunuzdan ödün vermeyin. Bu güzel şehri doyasıya keşfetmek için ucuz araç kiralama hizmetimizden yararlanın. Her bütçeye uygun yüzlerce çeşit aracımızla sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. Hava alanına iniş saati ve diğer bilgileri sizlerden aldıktan sonra görevlilerimiz tam vaktinde sizlere aracınızı teslim eder. Bu sayede kısa bir zaman içinde gitmeniz gereken yerlere kiraladığınız aracın konforuyla ulaşabilirsiniz.
Dünya’nın en büyük havalimanları arasında sayılan yeni İstanbul Havalimanı tam kapasite çalışır durumda. Yoğunluğa hiç aldırış etmeden, rahat bir şekilde şehrin keyfini çıkartmak için en iyi yöntem ise araç kiralama hizmetimizden yararlanmak olacaktır. İş gezisi için geldiyseniz, gerekli talimatları yerine getirdikten sonra şehrin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Tatil için geldiyseniz özel aracınızla istediğiniz tüm güzergahları sorunsuz bir şekilde gezebilirsiniz. İstanbul da aradığınız her şeyi bulacaksınız kültür, eğlence ve tarihin bu kadar iç içe yaşadığı başka bir şehir yok.


İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım ve Kiralama


İstanbul’un yeni havalimanına indiğinizde iki türlü ulaşım şekli sizleri karşılıyor. O bölgeden sorumlu olan taksilerden biriyle anlaşabilir yahut otobüs seferleri ile gitmek istediğiniz konuma ulaşabilirsiniz. Metro hattının henüz bu bölgeye açılmamış olması, ulaşım imkanları kısıtlıyor. Özellikle yeni havalimanın 55.000 kişiye hizmet verecek kapasitesinde olduğu düşünülürse yoğun bir saatte indiğinizde ulaşım kabusa dönüşebilir. İstanbul havalimanı oto kiralama hizmetimizden yararlanarak. Rahat, konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Üstelik çok günlü kiralamalarda uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hizmette sınır tanımıyoruz bu sektörde 20 yıllık tecrübemiz, deneyimli kadromuzla sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Geniş araç filomuzdan istediğiniz özelliklere sahip, bütçenize uygun bir araç seçerek rahat bir şekilde araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeyin bizlerle e – posta, whatsapp ya da telefon hattımız üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz sizlerle en iyi şekilde ilgilenecektir. Sormak istediğiniz tüm soruları anında sorabilirsiniz.


İstanbul Havalimanı Ucuz Oto Kiralama Hizmeti


Yeni Havalimanına iş yapacaksanız. Ulaşım araçlarının kısıtlığı olduğunu bilmek büyük bir aydınlanma yaşamanıza sebep olacaktır. Metro hattının henüz bu bölgeye hizmet vermemesi, giden yolcuların, gelen yolcuların yoğunluğu sadece taksi ve otobüs seferleri düzenlenmesi gibi birçok neden dolayısıyla tatiliniz, iş geziniz kabusa dönüşebilir. Bunun önüne geçmek sizlere daha keyifli bir İstanbul deneyimi sunmak adına lüks ve ekonomik oto kiralama hizmeti sunuyoruz. Tek yapmanız gereken geniş filomuzdan, bütçenize uygun aracı seçmek olacaktır. Daha detaylı bilgi almak için uzman kadromuzla 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Havalimanından Araç Kiralamanın Faydaları


İstanbul yeni Havalimanı konum bakımından ulaşım zorluklarını da beraberinde getiriyor. Üstelik İETT seferlerinin belirli bir saat aralığında yapılması ve kapasiteyi tam olarak karşılamayacak olması onu ulaşım için son tercih haline getiriyor. İETT tercihini yapmayacak yolcular ise taksiyi tercih edebiliyor fakat sizlere bundan daha avantajlı bir yol olduğunu söylesek. İstanbul havalimanı araç kiralama hizmetimizden yararlanarak, geniş filomuzdan seçtiğiniz araca istediğiniz gün aralığında sahip olabilirsiniz. Konforlu, rahat bir yolculuğun, İstanbul’un keyfini çıkartabilirsiniz. İstanbul Havalimanı araç kiralamanın faydaları ise şu şekildedir:


  • • Maliyet açısından çok daha avantajlıdır.

  • • Konfor, rahatlık sunar.

  • • İstanbul’u çok daha rahat bir şekilde keşfedebilirsiniz.

  • • İstanbul’un keyfini sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

  • • İstediğiniz rotasyonlara geziler düzenleyebilirsiniz.

  • • Tarihi mekanları, kültürünü yakından tanıyabilirsiniz.

  • • İstanbul’un gece hayatının keyfini çıkartabilirsiniz.


Uçaktan indiğinizde yaşayacağınız yorgunluğu, birde araç kiralamadığınız zaman harcayacağınız eforu bir hayal edin. Onca yorgunluğun üstüne birde ulaşım eklendiğinde kabusu yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçmek adına uygun fiyatlardan şimdi aracınızı kiralayın. Uzman kadromuza whatsapp, telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz ya da platformumuz üzerinden aracınızı seçerek anlaşma sağlayabilirsiniz.


Havalimanı Araç Kiralama Kolaylığı


Firmamız kalite politikaları ve hizmet kalite standartları gereği memnuniyetinizi kazanmak adına havalimanı araç kiralama kolaylığı sağlar. Bu kolaylıktan yararlanarak, rahat bir şekilde birkaç adımın ardından kendinize özel aracınızı kiralayabilir ve şehri keşfetme başlayabilirsiniz. İstanbul yeni Havalimanının ulaşım zorluğu ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Özellikle şehirde ulaşacağınız konum için seferler sizin için uygun olmayabilir. Uygun olmamasının yanı sıra o kalabalığın arasından yer kapmakta oldukça zor olacaktır. Bavullar, yüklerinizi de buna ekleyince yolculuk daha zorlu bir hal alır. Taksi opsiyonu da size cazip gelmiyorsa en uygun seçim lüks, ekonomik ve ucuz oto kiralama fiyatlarından yaralanmak olacaktır. Firmamızın uygun fiyatlarından yararlanarak kiraladığınız tüm araçlar, deposu dolu bir şekilde sizlere teslim edilir. Teslimin ardından bavullarınızı, aracın bagajına yerleştirerek yüklerinizden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Yüklerinizden kurtulduktan sonra ise geriye sadece gideceğiniz güzergaha hareket etmek kalıyor. Araç artık tamamen sizin, nasıl bir konumda ilerlemek istiyorsanız onu takip edebilirsiniz. Otelinize gidip dinlenebilir ya da İstanbul gece hayatını keşfedebilirsiniz. Elbette uzun süreli kiralamalarda uygun fiyat avantajı da sağlıyoruz. Bu sayede gezinizi uzatıp, İstanbul’un her bir noktasının keyfini çıkartabilir tarihi mekanları, kültürünü, koylarını, adaları ve çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz.


İstanbul Yeni Havalimanı Araç Kiralama Hizmetinin Sunduğu Avantajlar


İstanbul Havalimanı yoğunluğu ile moralinizi bozmasın. Ulaşım sıkıntılarıyla uğraşmayın, size özel aracınızla kolaylıkla hareket etmeye başlayın. İstanbul yeni havalimanı araç kiralama hizmetinin sunduğu avantajlar şu şekildedir:


  • • Uzun Süreli Kiralamalarda Hesaplı Fiyat Avantajı

  • • Konforlu, Rahat Bir Yolculuk Deneyimi

  • • Ulaşımı En Hızlı Şekilde Atlatma Avantajı


Ve çok daha fazlası hizmet dahilinde sizleri bekliyor olacaktır. Daha fazla vakit kaybetmeyin, şimdi uzman kadromuzla iletişime geçin.


İstanbul Havalimanı Hakkında Bilgi


Avrupa ve Asya’nın en büyük yatırımları, en büyük değerine sahip gelişmiş projelerinden biri olan İstanbul Havalimanı faaliyete geçmiş durumda. Yapımı sırasında her ne kadar tartışmalar olsa da şu an ihtişamıyla birçok kişiyi etkilemeyi başarmış durumda. Ekonomistler yeni hava limanın ülke ekonomisine gelecekte katkı sağlayacağını düşünüyor lakin bunun için şu andan itibaren yoğun çalışmalar sürdürmeliyiz. Gelen turistlere geniş imkanlar tanımalı, onların şehirden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamalıyız. Bizlerde bu alanda üzerimize düşünü yapıyor İstanbul havalimanı araç kiralama hizmeti veriyoruz. Yerli ya da yabancı tüm turistlere şehri daha iyi bir şekilde gezebilmeleri, keşfetmeleri adına uygun fiyatlardan hizmet sağlıyoruz. Bu sayede bu güzel şehri ziyaret eden herkes şehre ekonomik anlamda katkı yapabilecek hale geliyor. İsterseniz İstanbul Havalimanı hakkında bilgi sunmaya devam edelim.


İstanbul Yeni Havalimanı Nerede?


İstanbul’a gelecek milyonlarca yerli ve yabancı turisttin ilk uğrak noktası, özellikle aktarmalı kıtasal uçuşlarda yabancı turistlerin birkaç gününün geçeceği hava limanı. Bu havalimanı konumu ise şu şekildedir: Terkos Gölünün yanı, Arnavutköy kavşağında bulunuyor. Bildiğiniz üzere bu bölgeler ise Avrupa yakasında. Yeni havalimanı 6 Nisan’dan itibaren faaliyetine başladı. 350 farklı destinasyon noktasını üzerinde bulunduran bu harika limanının ulusal havacılık taşıma kodu “IST” olarak belirlenmiştir. Yıllık İstanbul yeni havalimanı hedef olarak 200 milyon yolculuyu ağırlamayı hedefliyor. Yeni havalimanına bireysel aracınızla gitmiyorsanız uzun bir yolculuk sizleri bekliyor olacaktır. HAVAİST, İETT seferlerini takip etmelisiniz. Bu seferler belirli saat aralığında olduğu için önceden bilgi almak sizlere avantaj sağlayacaktır. Metro seferleri henüz faaliyet göstermemektedir. Metro hattının inşası devam ediyor.


Dünyanın En Büyük Havalimanı


İstanbul’un yeni havalimanın insan kapasitesi hakkında bilgi sahibi misiniz? Değilseniz oldukça şaşıracaksınız çünkü bu harika havalimanı yaklaşık 90 milyon yolcu kapasitesine sahip. 500 uçaklık apron sahası, 70 bin araçlık otoparkı, birbirinden bağımsız olarak 6 pistiyle ihtişamın hayata geçirilmiş halidir. Dünya’nın en büyük havalimanları arasında kendi konumunu uzun bir süre koruyacak gibi gözüküyor. Özellikle 250’den fazla havayolu şirketine ev sahipliği yapacak olması ekonomiye katkı sağlayacak. Günde 2 binden fazla uçak iniş gerçekleştirebilecek ve gerekli zamanlarda kalkış sağlayacak. Bu harika uçaklar 350’den fazla rotasyon üzerine uçuş gerçekleştirebilecek. Önemli olan ise bu uçuşlar gerçekleşmeden önce belirli bir süre hava limanında bekleyecek olan turisti İstanbul’u gezme fırsatın sağlamak. Ucuz oto kiralama hizmeti sayesinde bizler herkese bu kolaylığı sağlıyoruz.


Dünyanın En Büyük Havalimanı


İstanbul’un yeni havalimanın insan kapasitesi hakkında bilgi sahibi misiniz? Değilseniz oldukça şaşıracaksınız çünkü bu harika havalimanı yaklaşık 90 milyon yolcu kapasitesine sahip. 500 uçaklık apron sahası, 70 bin araçlık otoparkı, birbirinden bağımsız olarak 6 pistiyle ihtişamın hayata geçirilmiş halidir. Dünya’nın en büyük havalimanları arasında kendi konumunu uzun bir süre koruyacak gibi gözüküyor. Özellikle 250’den fazla havayolu şirketine ev sahipliği yapacak olması ekonomiye katkı sağlayacak. Günde 2 binden fazla uçak iniş gerçekleştirebilecek ve gerekli zamanlarda kalkış sağlayacak. Bu harika uçaklar 350’den fazla rotasyon üzerine uçuş gerçekleştirebilecek. Önemli olan ise bu uçuşlar gerçekleşmeden önce belirli bir süre hava limanında bekleyecek olan turisti İstanbul’u gezme fırsatın sağlamak. Ucuz oto kiralama hizmeti sayesinde bizler herkese bu kolaylığı sağlıyoruz.